Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osobní údaje:.

 

Jméno:Sany

 

Plemeno:Zlatý retrívr

Výška:67cm

Hmotnost:38kg

Průkaz původu:bez PP

Datum narození:11.9.2003

Ahoj kamarádi... jsem opravdu moc rád , že jste se přišli kouknout na mé stránky. Jmenuji se SANY a doma na mě volají všelijak - Sany, Saníčku, Saňáku, Saníku, Sněhuláčku, Šmudlo ale taky Hafane, Roštidlo, ty obře veliký a poslední dobou na mě panička volá ty moje prdelko zlaťoučká... :) :) :)

Narodil jsem se 11.9.2003 a pocházím ze Sedlice (okr.Strakonice) a bylo nás 9 štěňat.Obrazek 5 fenek 4 pejskové

Svou maminku , sestřičky a brášky jsem opustil jako první štěně.Panička mi říká, že jsem byl největší s tima největšíma tlapkama , šlo to poznat , že jsem při souboji mezi sourozenci všechny porazil.A taky říká že jsem to nejhezčí štěně z vrhu a celkově ze všech.... :)

V tento významný den se psal datum 25.10.2003 , kdy jsem poznal mojí novou paničku a  poprvé spatřil svůj nový dům. Hned po příjezdu mě nová panička donesla do takové místnosti kde byl pelíšek na který sem se hned uvelebyl a v mžiku sem usnul. Obrazek

A když sem se probudil vzala mě panička na malou procházku po vsi. Musela se se mnou pochlubit, ono taky ne když sem byl tak k sežrání...Zajímavé ovšem bylo, když mi panička dala kolem krku takovou zvláštní věc-doma tomu říkají obojek. Sice sem z toho byl ze začátku trochu vyjukaný ale pak sem zkusil takový pokus si to sundat ale panička mi řekla že to nemám dělat a začala si se mnou hrát tak sem na to úplně zapoměl. Ale pak mi na ten obojek panička připla takovou šnúru který říkají vodítko...to se mi nelíbilo, protože mě panička měla pod kontrolou....a to byl pěknej ,,vopruz".ale za chvíli mi to už nevadilo...A tak sme s paničkou začli chodit na procházky a za krátkou dobu sem už znal celé okolí naší vesnice. Úplně nejlepší byli procházky do lesa kde bylo spousta zvířítek a plno voňavých stop.

S postupem času jsem rostl a rostl až jsem vyrostl do výšky 67 cm v kohoutku a 38 kg.Panička mi říká že jsem nějak přerostl.

Takže jak už jsem jednou uvedl, jsem bez PP, ale to mi na kráse rozhodně neubralo. Jsem správný představitel plemene Zlatý retrívr-miluji vodu.

Když mi bylo 6 měsísu, šli jsme se s paničkou projít kolem rybníků, naproti mě jsem už z dálky spatřil mojí kamarádku Ciru.Naši páníčci nás vždy pouští, jelikož si vždycky běžíme naproti, no a tak se to stalo i teď.Radostně jsme si běželi naproti ale já se ohlédl a spatřil sem nádhernej kus rozmrzlého ledu. No a tak jsem se na Ciru ,,vykašlal" a radši jsem se šel vyčvachtat. Bylo mi úplně jedno, že ta voda měla jen pár stupnů nad nulou prostě voda je voda....=0)

A tak jsem rost a rost a postupně jsem se učil plno povelů které si na mě panička vymyslela. začalo to povelem ,,ke mně"..ten jsem zvládl velmi brzo jem mi dělalo problém vydržet se déle dívat na paničku před kterou jsem seděl..panička říká že jsem ohlížecí typ.Ale nakonec jsem to zvládl a teď se koukám na paničku jak dlouho si jen ona přeje:D. Pak jsme přešli na povel ,,sedni"...ccc  to byla brnkačka o něco malinko těžší bylo když mě to panička učila na dálku na znak. Ale dalo se to Úplně stejné to bylo s povelem ,,lehni". Pak začalo cvičení ,,k noze"...tak to sem se taky naučil brzo ale ze začátku se mi víc líbilo obcházet paničku z leva.....:D:D:D no a pak přišlo ,,zůstaň":D:D:D jojo to byla sranda když jsme to s paničkou cvičili:D. Když se panička otočila a šla odemne pryč, tak jsem se začal nenápadně za ní plížit a když se na mě podívala ležel jsem jak přibytej s hlavou přitisklou na zemi...a doufal jsem, že si panička nevšimne toho, že jsem se trošku přesunul...ale teď to už zvládám. Pak jsme začli kombinovat povely z poslušnosti a tance dohromady a to co už umím z tance se můžete podívat tady .